V podstatě to byla velká náhoda. O kočce jsem uvažovala delší dobu. Chtěla jsem si vzít některou z útulku, avšak stále jsem se k tomu neměla. Říkala jsem si ještě počkám, ještě ne. Až tomu asi osud chtěl, přes Facebook jsem zjistila, že známá mé kamarádky hledá člověka, který by se ujal jedné z kočiček, které doma má.