Kdo blog píše?

Ahoj! Vítejte na mém blogu!

V první řadě je slušné se představit. Já jsem Mája (teda alespoň mi tak většina lidí říká). Na tomto světě jsem již čtvrtstoletí a celý tento čas žiji v Praze. Momentálně stále studuji vysokou školu, resp. České vysoké učení technické v Praze a jsem v posledním ročníku mých studií. Narozeniny slavím v prosinci a to těsně po Vánocích, jsem tedy ve znamení kozoroha. Kozorozi jsou dle astrologie cílevědomí, ve společnosti plaší, držící se v pozadí, klidné a vyrovnané povahy a nejdou do ničeho bez rozmyslu a hrr. Já vám tedy nevím, ale možná mi rodiče zatajili to, že jsem se narodila v jiný měsíc (možná v létě, jelikož léto miluji ze všech ročních období nejvíce a musela bych slavit narozeniny zvláště od Vánoc – více dárků?). Dle mého názoru rozhodně nejsem plachá a držící se v pozadí a už vůbec ne klidné povahy. :-) Když něco udělám, udělám to většinou bez velkého přemýšlení… no a občas to taky dle toho dopadá… Jo a miluji Paříž (i celý zbytek Francie) a kočky (což je asi poznat ihned při nahlédnutí na úvodní stránku)!

A proč blog? Jednoduchá odpověď. Proto píši, tedy ehm, měla bych psát, diplomku, ale prokrastinace je hrozná věc! A taky asi také to, že jsem prostě společenská, moc ráda lidem radím (ať již s módou, líčením či čímkoliv jiným) a s Vámi, milý čtenáři, bych se pravidelně také ráda dělila a své nápady a „malé fantazie“. :-) A proč ne i naopak. Jako druhá varianta bylo přihlásit se do Prostřeno!, ale byly jsme varována, že až budu za otravu sedět ve vězení, pilník mi tam nikdo nosit nebude! Ale, při mé hrr povaze, se nikdy neví… :-) Tak jsem byla alespoň v Popelce... :-)

Co se týká již zmíněné módy, budu k Vám upřímná ihned na začátku. Nečekejte fashion outfity ve stylu „jdu nakupovat do Pařížské“. Osobně se držím spíše osvědčených řetězců a super kousky se dají také v second-handech. To samé platí i o make-upu (teda ne to s těmi second-handy…). Více poznáte časem, pokud se stanete alespoň občasnými čtenáři tohoto blogu.

V poslední době se na blogu objevují spíše cestovatelské články. Je to tím, že právě cestování a poznávání nových míst je jedním z mých nejoblíbenějších koníčků. A dokud nemám žádné závazky, tak si ho chci užít co nejvíce. 

Mám samozřejmě svůj Instagram, kde sdílím své životní momentky. Nezapomeňte mne tedy sledovat také tam. ;-) Pro Vaše připomínky či náměty jsem také na mailu: mfmesfantaisies@gmail.com. Uvažuji ještě o jiných sociálních médiích vč. Youtube, ale to je zatím hudba budoucnosti.

Přeji tedy mnoho zajímavého a snad i trochu zábavného čtení!Vaše Mája ♡


P.S: A už jsem říkala, že miluji kočky? Mňau... blázen...